BİZ KİMİZ

 SEPETTE %10 İNDİRİM 

Şimdi Üyeliğinizi Tamamlayın Anında Tüm Ürünlerimizde Sepette Geçerli İndirim Fırsatlarından Yararlanın!

Hesap Oluştur

  KAMPANYALAR  

Sizler için hazırlanan kampanyalar sayesinde özel kampanyalardan & avantajlardan faydalanın. 

Detaylı İncele

DOĞANIN İNSANOĞLUNA BAĞIŞLADIĞI MUCİZEVİ ÜRÜNLERİ   UZUN YILLARDIR GELENEKSEL METODLARLA ÜRETİP ASLA GELENEKSELLİKTEN TAVİZ VERMEDEN KALITELI VE DOĞADAN ÜRÜN ÜRETMEYE ÇALIŞAN ÇEKİRDEK BİR EKİBİZ.
TEKNİK BİLGİ VE DONANIMIMIZ EN ÜST SEVİYEDE OLUP GEREK ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ GEREK GIDA MÜHENDİSLİĞİ NOKTASINDA BÜNYEMİZDE BULUNAN PROFESYONELLERLE HER ZAMAN FİKİR ALIŞVERİŞİ İÇERİSİNDEYİZ. 
ÇAĞIN GETİRMİŞ OLDUĞU HİLE VE HURDA İŞLERDE GÖZÜMÜZ OLMAYIP MAKSADIMIZ ÖNCELİKLE SAĞLIKLI ÜRÜNLER ÜRETMEK , BUNLARI KENDİ SOFRAMIZDA  TATMAK  VE SONRASINDA BU EŞSİZ AROMALI ÜRÜNLERİMİZİ SİZLERLE BULUŞTURMAKTIR. 
SATIN ALINAN HER ÜRÜNÜN ARKASINDA YENİ DOSTLUKLARIN KAZANILACAĞI DÜŞÜNCESİNDE HAREKET EDİYORUZ. BU SEBEPLE KOVANLIK ALANLARIMIZI, KARADENİZİN BÜYÜLEYİCİ HAVASIYLA BERABER YAYLALARIMIZI, BÖLGEMİZİ ZİYARET ETMEK İSTEYEN DOSTLARIMIZI İSTEDİKLERİ ZAMAN DİLİMİNDE GEZMELERİNİ VE '' BİR PETEKTE HANGİ İŞLEMLER YAPILIYOR? '' ,''PROFARİ ÜRÜNLERİ SOFRANIZA GELENE KADAR HANGİ İŞLEMLERDEN GEÇİYOR?, BALIN HİKAYESİNİ VE ÇALIŞKAN ARILARIMIZIN GÜNLÜK YAŞANTISINI GÖZLEMLEMENİZİ SAĞLIYORUZ...
GELİP, GEZİP ,GÖRME İMKANI OLMAYAN PROFARİ DOSTLARINI DA UNUTMUYORUZ... WEB SATIŞ MAĞAZAMIZDAKİ ,İNSTEGRAM ,FACEBOOK  VE YOUTUBE HESAPLARIMIZDAKİ GÖRSELLERLE, GÜNCEL İLETİ VE VİDEOLARLA SÜREKLİ BİLGİLENDİRİYORUZ.
GEÇMİŞ YILLARDA ARICILIK NASIL YAPILIYORSA VE İNSANLAR NE KADAR  DOĞAL BAL TÜKETİYORLARSA SİZLER DE AYNI LEZZET VE AROMAYA SAHİP VÜCUT METOBOLİZMANIZA UYGUN ÜRÜNLERDEN FAYDALANIN DİYE NE YAPILMASI GEREKİYORSA FEDAKARCA YAPIYORUZ.
SOFRANIZDAN BAL VE DİĞER ARI ÜRÜNLERİNİ EKSİK ETMEMENİZ VE YILIN 12 AYI TEDARİK EDEBİLMENİZ İÇİN SANAL MAĞAZAMIZI AKTİF ETMİŞ BULUNMAKTAYIZ GEREKLİ ALT YAPI ÇALIŞMALARI HALA DEVAM ETMEKLE BERABER HİZMET VERMEYE AÇIĞIZ.
DÜNYADAKİ CANLI YAŞAMIN VE EKOSİSTEMİN İÇERİSİNDE BÜYÜK BİR ROLÜ SAHİPLENEN ARILARIMIZIN ÜRÜNLERİNİ GELENEKSELLİKTEN TAVİZ VERMEDEN ÜRETİYORUZ.
BU SEBEPLE TÜM ÜRÜNLERİMİZ ANALİZE AÇIKTIR .
''.AZ OLSUN ,KALİTELİ OLSUN''MANTIĞIYLA HAREKET EDEREK DOĞAL YAŞAMA ,TOPRAK ANAYA,ÇALIŞKAN ARILARIMIZA  VE DOĞANIN ÖZÜNE SAYGIMIZI SUNUP ONLARI KORUYARAK KÜÇÜK KARLARLA YETİNEREK SAHTECİLİKTEN VE HİLECİLİKTEN UZAK DURARAK KARADENİZİN EN GÜZEL ÜRÜNLERİNİ SİZLERE SUNUYORUZ.BUNUN İÇİNDE DİYORUZ Kİ ;
''AFİYET ŞİFA OLSUN ,DOSTLUĞUMUZ DAİM OLSUN EFENDİM.''
SAYGI VE SAVGİLERİMİZLE 
PROFARİ AİLESİ 

 

 

Profarim Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

 
Arı Sütü; işçi bal arılarının ürettiği aynı zamanda kraliçe arıyı beslemek için salgılanan sütsü salgıya arı sütü denir. Arı sütünün en önemli faydası bağışıklılık  sistemini kuvvetlendirmesidir. Bireylerin doğdukları ilk andan itibaren sağlıkları için verdikleri en önemli savaş bağışıklık  sisteminin kuvvetlendirilmesidir. Arı sütünü saf olarak tüketebileceğiniz gibi su, pekmez veya sütte çözülerek de tüketebilirsiniz. Bal ile karıştırılarak tüketilmesi 
hem arı sütünün bozulmasını engeller hemde ekşi tadın önüne geçer.
 
Propolis; ham propolis cam macunu şeklinde olup serttir, bu yüzden çocukların tüketmesi zordur. Tüketimini kolaylaştırmak için bu ürünün doğallığına ve kalitesine zarar vermeden doğal zeytinyağı ile çözelti haline getirip sizlere sunuyoruz. Yetişkinler ham propolisten bir nohut tanesi kadar ağızda çiğneyerek tüketebilirler. Çiğneme bittikten sonra geriye kalan kısım yutulabilir. Bal ile karıştırarakta tüketebilirsiniz. 
 
Polen; bitkilerin tozlaşmasını sağlayan arılar tarafından yavru beslenmesinde ve arı sütü salgılayan genç işçi arıların beslenmesinde kullanılırlar. İnsan sağlığı için çok faydalı olup ılık süt ile yada ılık su ile karıştırılarak tüketilmesi önerilir. Bal ile karıştırılarak da kullanabilirsiniz.
 
Bal Sirkesi; balın bir  süre bekletilerek fermente edilmesiyle elde edilen bir tür sirkedir. Olgunlaşması için sabır gereklidir. Bal sirkesi vücuda alındığında ücuttaki sularla birleşir. Vücut içindeki bütün dolaşım sistemleri çok rahat bir dolaşıma tabi tutulur. Böylece vücut içinde atılamayan ve biriken maddeler ter ve idrar yollarıyla dışarı atılabilir. Kullanımında diğer sirkelerle uyulan kurallar geçerlidir.
 
Bal; Arıların çiçek çiçiek dolaşıp nektarları topladıkları ve kovanlarında işleyerek insanlık için ürettikleri mucizevi bir üründür. Doğal bal kristalleşebilir ve bu şekilde de tüketilebilir. Bal, arısütü, propolis ve polenle karıştırılarak tüketilmesi halinde gerçek bir enerji ve sağlık deposuna dönüşmektedir.
 
Unutulmamalıdır ki; bir petekten çıkan ürünlerin sağlık açısından fayda gösterebilmesi için düzenli bir kullanıma ihtiyaç vardır. Buda çok kolay olup sabah kalkınca, gün içerisinde ve akşam yatmadan önce kendi belirleyeceğiniz metotla günlük tüketiminizi yapmanız faydalı olacaktır. Peteklerden çıkan ürünleri tüketeceğiniz dönem içerisine sigaradan uzak durmanız ürünlerin faydasını arttıracaktır. Hamileler, çocuklar, saman nezlesi, bahar nezlesi, kronik rahatsızlıkları olanlar doktorların tavsiyeleriyle tüketmeleri doğru olacaktır. Sağlığınızdaki değşimleri gördüğünüzde etrafınızdaki insanlara da tavsiyeleriniz olacağından şüphemiz yoktur.
 
Saygı Ve Sevgilerimizle Profari Ailesi
 
 
 
Bülten ve Kampanyalar
İnstagram ve Facebook Saylarımızı Takip Ederek Çekiliş Günlerimizden Haberdar Olun

İnstagram ve Facebook Saylarımızı Takip Ederek Çekiliş Günlerimizden Haberdar Olun

admin 29/06/2020 1
  İnstagram ve Facebook'tan Bizi Takip Ederek Düzenlenen Güncel Çekilişlerden Haberdar Olun!    ...
Devamını Oku
Tanışma Paketine Özel

Tanışma Paketine Özel

admin 10/06/2020 0
  25TL DEĞERİNDE Bal Sirkesi 250cc   25TL DEĞERİNDE Karadeniz Kestane & Çiçek Balı Net:150gr.   25TL DEĞERİNDE Karadeniz Kestane Balı Net:150gr...
Devamını Oku
Profarim Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Profarim Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

admin 27/05/2020 0
  Profarim Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?   Arı Sütü; işçi bal arılarının ürettiği aynı zamanda kraliçe arıyı beslemek için salgılanan sütsü sa...
Devamını Oku
Gerçek ile sahte balı anlamanın püf noktaları nelerdir?

Gerçek ile sahte balı anlamanın püf noktaları nelerdir?

admin 27/05/2020 0
Kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmezlerinden olan bal, şifa kaynağı olarak mucizevi besinler arasında yer alıyor. Gerçek ballar her ne kadar sağlıklı...
Devamını Oku
Sepette Geçerli %10 İndirim

Sepette Geçerli %10 İndirim

admin 23/05/2020 0
Yeni üyelik oluşturan tüm müşterilerimiz yapacağı tüm alışverişlerde geçerli yeni üye indirimi kampanyasına dahil olacaktır. Sizde bu avantajlı ind...
Devamını Oku
Bayrama Özel Ücretsiz Kargo

Bayrama Özel Ücretsiz Kargo

admin 23/05/2020 0
Bayram boyunca yapacağınız tüm alışverişlerde geçerli ücretsiz kargo kampanyamız başlamıştır. Sizde kampanyamızdan yararlanmak için dilediğiniz ürü...
Devamını Oku